Başkan Mesajı

Nazmi Durbakayım

Sevgili Bursalı’lar

Yıllar önce inşaat Mühendisi olarak geldiğim bu şehirde tüm hayalim insanların içinde yaşamaktan mutlu olacağı , sevdikleriyle beraber yaşamak isteyeceği yaşam alanları oluşturmaktı. Bugün yepyeni bir heyecanın ve başlangıcın içindeyiz . İnşaat sektöründe Ngt İnşaat , Güler İnşaat ve Ngsem İnşaat adıyla faaliyet gösteren firmalarımızın ürettiği projelerin satışını tek bir çatı altında toplayacak Ngyo Konut Market’in ilk adımlarını attık.

İnşaat sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana tüm projelerimizin üretiminde inandığımız değerlerden vazgeçmedik. İlkeli , dürüst, birlikte yol aldığımız ekip arkadaşlarımızın insani değerlerine hassasiyet gösteren bir çalışma prensibi belirledik. Dünden bugüne yürüdüğümüz yolda belirlediğimiz temel prensipleri taşıyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

İnşaat sektörü dinamik, parametleri hızla değişen ve insan ihtiyaçlarına paralel şekillenen bir sektördür. Bugüne kadar konut üretimi alanında edindiğimiz tecrübeyi , liderlik ve pazarlama yeteneklerimizle birleştirerek Ngyo Konut marketi hayata geçirdik.

Ngyo Konut market kendi projelerimizin satışını yapmak üzere oluşturduğumuz profesyonel ekip kadrosu ile beraber aslında tam olarak bir yatırım danışmanlığı şirketidir.

Hayal ettiğiniz yaşam alanına birlikte ulaşmak dileği ile

Necati Güler

Yönetim Kurulu Başkanı / İnşaat Mühendisi

PROJELERİMİZ