Markalar & Projeler

NGSEM İNŞAAT

Ngsem İnşaat inşaat sektörü alanında edindiği deneyimi tecrübe ve pratik ile harmanlayarak, yüksek yaşam standartları, konfor ve teknolojinin son imkanları ile birleştirerek hayata özel yaşam alanları kazandıran güçlü bir kuruluştur. Halen devam eden projeleri arasında Batı Vadi Evleri ve Natura Kent projelerini yürüten Ngsem İnşaat ürettiği tüm projelerde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedeflemektedir.

Natura Kent
Batı Vadi

GÜLER İNŞAAT

1999 Yılında Necati Güler tarafından kurulan Güler İnşaat konut üretiminin yanı sıra taahhüt ve iç dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir.
Güler inşaat kurulduğu günden buyana sektördeki gelişmeleri talip etmiş, şirket yapılanmasını müşteri beklentileri ve sektörün gereklilikleri noktasında geliştirmiştir. Müşterilerinin uygulama alanında yaşadığı sorunlara hızla ve akılcı çözümlerle cevap veren firma; inşaat sektöründe tercih edilen firmalar arasındaki haklı yerini almıştır.

Ekol Kent
NG9

NGT İNŞAAT

2003 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olan inşaat mühendisi Tuncay Efe ve Necati Güler’in ortaklığı ile kurulan Ngt inşaat , proje yapım hizmetleri, mimarlık ve mühendislik hizmetleri, taahhüt işleri hizmetleri ile konut yapımı ve satışı hizmetleri konusunda hizmetler vererek, şehrin en güzel binalarına imza atmaktadır.

Aura West
PROJELERİMİZ